Staff

Results 1 - 20 of 255

  • drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Library of the UvA

    Faculteitsbibliotheek FNWI - Wetenschappelijke informatiediensten

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Library of the UvA

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.H.C. (Ad) Aerts

    Library of the UvA

    A.H.C.Aerts@uva.nl | T: 0205253378

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A. (Alise) Akimova

    Library of the UvA

    A.Akimova@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms D.B. (Dyoke) van Assum

    Library of the UvA

    Faculteitsbibliotheek FNWI - Wetenschappelijke informatiediensten

    D.B.vanAssum@uva.nl | T: 0205256356

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Jelle) Baars

    Library of the UvA

    J.Baars@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.J. (Sonja) Babaubun

    Library of the UvA

    S.J.Babaubun@uva.nl | T: 0610897965

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.R. (Nina) Babutsidze

    Library of the UvA

    N.R.Babutsidze@uva.nl | T: 0205252055

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R.B.M. (Rene) de Bakker

    Library of the UvA

    Afdeling Catalogisering

    R.B.M.deBakker@uva.nl | T: 0205252368

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F. (Floortje) Bakkeren

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    f.bakkeren@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.C. (Astrid) Balsem

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    A.C.Balsem@uva.nl | T: 0205252003

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Erik) Bastiaanse

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    E.Bastiaanse@uva.nl | T: 0205252474

    Ga naar deze medewerker
  • drs. J. (Jasper) Bedaux

    Library of the UvA

    Digitaal Productiecentrum

    J.Bedaux@uva.nl | T: 0205252343

    Ga naar deze medewerker
  • drs. R. (RenĂ©) van Beek

    Library of the UvA

    Sector Allard Pierson Museum

    R.vanBeek@uva.nl | T: 0205252540

    Ga naar deze medewerker
  • drs. T. (Tom) van der Beek

    Library of the UvA

    Leiding en stafbureau Verwerving en Ontsluiting

    T.vanderBeek@uva.nl | T: 0205252442

    Ga naar deze medewerker
  • drs. P.E.L.P.M. (Patrick) Beekveldt

    Library of the UvA

    Management and Office Public services

    P.E.L.P.M.Beekveldt@uva.nl | T: 0205254762

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Sanne) Benjamin

    Library of the UvA

    Board and Staff UB

    S.Benjamin@uva.nl | T: 0205252310

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.J.R.L. (Mirjam) van den Bercken

    Library of the UvA

    Afdeling Magazijnen

    M.J.R.L.vandenBercken@uva.nl | T: 0205252324

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.L. (Tuja) van den Berg

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    G.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205257300

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.A.A.M. (Jos) Biemans

    Faculty of Humanities

    Library of the UvA

    J.A.A.M.Biemans@uva.nl | T: 0205252396

    Ga naar deze medewerker