Staff

Results 1 - 20 of 643

  • dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculty of Law

    Dep. Private Law B

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.F.A. (Nor) abdul Rahim

    Faculty of Law

    AIAS

    N.F.A.abdulRahim@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. D. (Denis) Abels

    Faculty of Law

    Criminal Law

    D.Abels@uva.nl | T: 0205253640

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.S. (Christiane) Ahlborn

    Faculty of Law

    Public International Law

    c.s.ahlborn@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. S. (Sanne) Akerboom

    Faculty of Law

    Constitutional and Administrative Law

    S.Akerboom@uva.nl | T: 0205253311

    Ga naar deze medewerker
  • mr. C.A. (Chris) Alberdingk Thijm

    Faculty of Law

    Institute for Information Law

    C.A.AlberdingkThijm@uva.nl | T: 0205253406

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R. (Rosanne) van Alebeek

    Faculty of Law

    Public International Law

    R.vanAlebeek@uva.nl | T: 0205253445

    Ga naar deze medewerker
  • Ms O.D. (Mayra) Altenstad BA

    Faculty of Law

    Labour Law and Social Security Law

    O.D.Altenstad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.S.M.P. (Nathalie) Amtenbrink

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    N.S.M.P.Amtenbrink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Erik) van Arkel

    Faculty of Law

    Public International Law

    e.vanarkel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms V. (Verónica) Arnaiz Rivas

    Faculty of Law

    Library FdR

    V.ArnaizRivas@uva.nl | T: 0205253462

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.M. (Axel) Arnbak LLM

    Faculty of Law

    Institute for Information Law

    A.M.Arnbak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. N.T. (Tobias) Arnoldussen

    Faculty of Law

    PPLE

    N.T.Arnoldussen@uva.nl | T: 0205259110

    Ga naar deze medewerker
  • Mr I.K.D.S. (Kadek) Artha PhD

    Faculty of Law

    PPLE

    i.k.d.s.artha@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A.L. (Arnolf) van Asperen

    Faculty of Law

    Amsterdam College of Law

    A.L.vanAsperen@uva.nl | T: 0205254967

    Ga naar deze medewerker
  • prof. mr. I.P. (Irene) Asscher-Vonk

    Faculty of Law

    Labour Law and Social Security Law

    I.P.Asscher-Vonk1@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. J.A.C.M.P. (José) Brugman- Augustijn

    Faculty of Law

    Secretariaat

    j.a.c.m.p.brugman-augustijn@uva.nl | T: 0205253319

    Ga naar deze medewerker
  • mr. C.J.W. (Jaap) Baaij

    Faculty of Law

    Dep. Private Law A

    C.J.W.Baaij@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. M.H.M. (Marlies) Baijer

    Faculty of Law

    Tax Law

    M.H.M.Baijer@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mr. F. (Frank) Bakker

    Faculty of Law

    T.M.C. Asser Instituut

    F.Bakker@uva.nl

    Ga naar deze medewerker