Staff

Results 1 - 20 of 129

  • Ms C.K. (Chantal) Amatoeloes

    Administration Centre

    Student Administration

    C.Amatoeloes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Seycan) Bal

    Administration Centre

    Financial administration

    S.Bal@uva.nl | T: 0205252906

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L.M. (Leontine) Bataraga-Philip

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    L.M.Bataraga-Philip@uva.nl | T: 0205255540

    Ga naar deze medewerker
  • Mr F.H.J. (Frans) Beentjes

    Administration Centre

    ICT Services

    F.H.J.Beentjes@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms A.E. (Edda Bild) Bild MSc

    Administration Centre

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    A.E.Bild@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M. (Mailis) Birsak

    Administration Centre

    Student Administration

    M.Birsak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M.A. (Marcus) Bleijendaal

    Administration Centre

    Ontwikkeling en Communicatie

    M.A.Bleijendaal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W.F.A. (Willem) van Bloemen MSc

    Administration Centre

    Executive Staff

    W.F.A.vanBloemen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.N. (Siri) Boe-Lillegraven

    Administration Centre

    Faculty of Economics and Business

    s.n.boe-lillegraven@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.M. (Carla) Bosboom

    Administration Centre

    c.m.bosboom@uva.nl | T: 0205255974

    Ga naar deze medewerker
  • Mr M. (Mohamed) Boulben

    Administration Centre

    Financial administration

    M.Boulben@uva.nl | T: 0205255999

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.L. (Mariëtta) de Bruïne

    Administration Centre

    Faculty of Humanities

    M.L.deBruine@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.E. (Csilla) Buksa

    Administration Centre

    Student Administration

    C.E.Buksa@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J. (Josine) Burgers

    Administration Centre

    Faculty of Humanities

    J.Burgers@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P. (Peter) Busser

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    P.Busser@uva.nl | T: 0612318706

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. A.J. (Ton) Dietz

    Administration Centre

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    A.J.Dietz@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr E. (Ehsan) Ebadi

    Administration Centre

    Functioneel Beheer SAP

    E.Ebadi2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr N. (Nico) Eigenhuis QC

    Administration Centre

    Verslaggeving

    N.Eigenhuis@uva.nl | T: 0205252728

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. van Engelen

    Administration Centre

    Student Administration

    N.vanEngelen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.W. (Jasper) Faber

    Administration Centre

    Student Administration

    J.Faber@uva.nl | T: 0610630600

    Ga naar deze medewerker