Staff

Results 1 - 20 of 3830

  • drs. J.G.L. (Jacqueline) A-Tjak

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Clinical Psychology

    J.G.L.A-Tjak@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.P. (Suzanne) Aalberse

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde

    S.P.Aalberse@uva.nl | T: 0205254721

    Ga naar deze medewerker
  • dr. H. (Hillie) Aaldering

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group Work and Organizational Psychology

    H.Aaldering@uva.nl | T: 0205257069

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.N.R. (Rozemijn) Aalpoel MSc

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    WP Groep: Docenten Antropologie

    g.n.r.aalpoel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.M. (Elvira) van Aalst

    Student healthcare

    Bureau Studentenartsen

    E.M.vanAalst@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. A.J.J. (Anna) Aalten

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Cultural Sociology

    A.J.J.Aalten@uva.nl | T: 0627222124

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F. Aanzi

    f.aanzi@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.V. (Jolien) van Aar

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Preventive Youth Care

    J.V.vanAar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. G. (Ghizlane) Aarab

    g.aarab@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. P.J. (Petra) Aarnoutse

    Faculty of Science

    HIMS

    P.J.Aarnoutse@uva.nl | T: 0205256659

    Ga naar deze medewerker
  • dr. I.H.A. (Irene) Aartman

    i.aartman@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms C.S. (Ceren) Abacioglu

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Educational Sciences

    C.S.Abacioglu@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. B. (Barbara) Abatino

    Faculty of Law

    Dep. Private Law B

    B.Abatino@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculty of Science

    SILS

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N.F.A. (Nor) abdul Rahim

    Faculty of Law

    AIAS

    N.F.A.abdulRahim@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. N. (Noor) Abdulhussain

    Faculty of Science

    HIMS

    n.abdulhussain@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculty of Science

    HIMS

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samira) Abnar MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Leila) Abouyaala

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Political Science

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • dr. N. (Nesrien) Abu Ghazaleh

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Leadership & Management

    N.AbuGhazaleh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker